Şeffaf su yalıtımı

Şeffaf su yalıtımı, fayans, seramik, beton vb. yüzeyler için kullanılan su yalıtım ürünüdür. Kolay ve hızlı uygulanır. Mevcut karoları veya zemini çıkarmadan, zaten döşenmiş balkon veya teraslarda su sızıntılarının durdurulmasına olanak sağlar.

Fayans,seramik, traverten, mermer, granit ve cam gibi yüzeylerin su yalıtımında kullanılan, kuruduktan sonra şeffaf su yalıtımı sağlayan (doğal yapıyı bozmayan) eksiz bir katman oluşturur. Uygulama sonrası %100 su izolasyonu sağlar. Güneşin zararlı UV ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Aşınmaya karşı dirençlidir, yaya trafiğinden etkilenmez. Balkon, teras, wc, banyo vb. alanlarda oluşan su sızıntılarının çözümünde fayans veya seramik veya granitin doğal yapısını bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır. Uygulaması pratik ve kolaydır.

Yapılarınızdaki doğal görünümü, tarihi görünümü, ve özel görünümleri doğanın olumsuz etkilerinden korumak için şeffaf su yalıtımı çözümlerimizden biridir.

Kullanım Alanları

Teras, balkon, wc, banyo, duşakabin, havuz , mermer, seramik, granit, traverten, taş kaplama, cam, mozaik, kara kaplamalarında kolaylıkla uygulanabilir.