İç Mekan Şoklanmış Yosun Duvar Uygulaması 1

İç Mekan Şoklanmış Yosun Duvar Uygulaması

Yapay Dikey bahçe uygulamamızı İstanbul’da bir şirketin danışma ve bekleme bölümüne yaptık. Uygulama yaptığımız yer İstanbul’da Beykoz’da deniz kenarında yer almaktadır.
Uygulama öncesi müşterimiz ile görüşerek alanın genel ölçümlerini aldık ve bu doğrultuda müşterimize toplamda 10 metrekarelik alan için 6 farklı tasarım oluşturduk.

Tasarımda özellikle müşteri taleplerini göz önünde bulundurmaya çalıştık.

Uygulamayı yaparken ilk olarak dikey bahçenin uygulanacağı alanların ölçülerini aldık. Toplamda 10 metrekare bir alanımız vardı ve tasarım  yapacağımız konusunda özellikle bekleme bölümündeki alanın orada zamanını geçirecek insanlarla ilgili etkiyi de göz önünde bulundurmak istedik.

Müşterimiz tasarımları inceledikten sonra 2 tasarımın uygulanması konusunda onay verdi. Uygulamada kullanacağımız bitkiler ve kullanacağımız ürünlerin kalitesini daha iyi anlaması açısından numuneler hazırladık ve sunum sırasında canlı olarak test etmesini sağladık.

Uygulama aşamasına gelindiğinde önceden atölyemizde hazırlamış olduğumuz şoklanmış yosun tasarımlı plakalarımızı alanda monte etme işlemlerini uzman ve profesyonel ekibimiz doğrultusunda tamamlamış olduk.