Uzman kadromuzla ve yüksek malzeme kalitesiyle kalıcı çözümler..

HAKKIMIZDA

hakkimizda-1DEKORİZON İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ ısı, su yalıtımı ve zemin kaplama sistemleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan,konusunda uzman ve sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.
Isı ve su yalıtımı çözümleri sektöründe, profesyonel kadromuz ile çevre dostu ve kalıcı çözümlerimizi inşaat pazarına kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı amaçlayan firmamız Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vererek izolasyon ve yalıtım konusunda talebi olan tüm inşaat firmalarına olumlu yönde cevap vermektedir.
Isı ve su yalıtım alanında faaliyet gösteren firmamız ,ürün uygulamaları konusunda, kaliteli ve güvenli hizmet vermek, yenilikte lider ve kalıcı olmak, hali hazırda devam eden izolasyon uygulamalarında profesyonelliği geliştirmek ve tamamlamak hedefindedir.

Firmamız ;

SU YALITIMI , ÇATI TAMİRİ VE YALITIMI ,TERAS SU İZOLASYONU, HAVUZ SU YALITIMI, SU DEPOSU YALITIMI, TEMEL VE PERDE DUVARLARIN YALITIMI, DİLATASYON VE DERZLERİNİN YALITIMI, EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI, DIŞ CEPHE SU YALITIMI, DIŞ CEPHE MANTOLAMA, DIŞ CEPHE KAPLAMA gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz;
DEKORİZON İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ ; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışı ile yeniliklere açık olarak, profesyonel kadrosu ile yeni teknolojilere ve kalıcı çözümlere uygunluğu ve paylaşımı ön planda tutarak ısı ve su yalıtımı sektöründe lider bir kuruluş olmayı ” VİZYON” olarak kabul etmiştir.

Misyonumuz;

DEKORİZON İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ
Kalite ve standarlarını üst düzeyde tutarak, Türkiye pazarının yalıtım konusunda ihtiyacı olan talepleri hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir.
Uzman personel kadromuz ile Türkiye pazarında, kalite ve güveni ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlayan firmamız yalıtım konusunda lider marka olmayı hedef olarak belirlemiştir.