Uzman kadromuzla ve yüksek malzeme kalitesiyle kalıcı çözümler..

HAKKIMIZDA

Dekorizon İzolasyon Çözümleri, su yalıtımı ve zemin kaplama sistemleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan, konusunda uzman ve sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

Su yalıtım sektöründe, profesyonel kadromuz ile çevre dostu ve kalıcı çözümler, inşaat pazarına kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı amaçlayan firmamız, Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vererek izolasyon ve yalıtım konusunda talebi olan tüm inşaat firmalarına olumlu yönde cevap vermektedir.

Isı ve su yalıtım alanında faaliyet gösteren firmamız ,ürün uygulamaları konusunda, kaliteli ve güvenli hizmet vermek, yenilikte lider ve kalıcı olmak, hali hazırda devam eden izolasyon uygulamalarında profesyonelliği geliştirmek ve tamamlamak hedefindedir.

Firmamız ;

Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Çatı Onarımı ve Yalıtımı, Teras Su İzolasyonu, Havuz Su Yalıtımı, Su Deposu Yalıtımı, Temel ve Perde Duvarların Yalıtımı, Dilatasyon ve Derzlerinin Yalıtımı, Epoksi Zemin Kaplama Uygulamaları, Dış Cephe Su Yalıtımı, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Kaplama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz;

Dekorizon İzolasyon Çözümleri; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışı ile yeniliklere açık olarak, profesyonel kadrosu ile yeni teknolojilere ve kalıcı çözümlere uygunluğu ve paylaşımı ön planda tutarak ısı ve su yalıtımı sektöründe lider bir kuruluş olmayı ” VİZYON” olarak kabul etmiştir.

Misyonumuz;

Dekorizon İzolasyon Çözümleri; kalite ve standartlarını üst düzeyde tutarak, Türkiye pazarının yalıtım konusunda ihtiyacı olan talepleri hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir. Uzman personel kadromuz ile Türkiye pazarında, kalite ve güveni ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlayan firmamız yalıtım konusunda lider marka olmayı hedef olarak belirlemiştir.

Arama Yap Teklif Al